موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

عنوان سينگل

آموزش خوشنویسی انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به تنهایی شاید برای بسیاری از افراد ارضا کننده نباشد و یا حتی شاید علاقمندانی باشند که دوست داشته باشند متن هایی که مینویسند به زیبایی هر چه بیشتر باشد در نوشتن حروف انگلیسی کسب مهارت از نوشتن حروف فارسی کمی سخت تر و دشوارتر هست و این به این علت می باشد که منابع آموزشی برای زیبا نویسی در انگلیسی محدود می باشند در این آموزش سایت زبان نصرت سعی کرده تا به صورت جامع و قدم به قدم و از طریق فایل های تصویری جمع آوری شده در کتاب مراحل زیبا نویسی و به هم پیوسته نویسی در خط انگلیسی را به شما اموزش دهد.

برای نوشتن یک متن زیبا شما به یک قلم مناسب و کمی وقت و حوصله نیازمند هستید تا بتوانید دست نوشته ای را خلاق کنید که تحسین همگان را به خود جلب کند در زبان انگلیسی دو نوع نوشتار مرسوم است یکی نوشته های رسمی یا manuscrip و یکی نوشته های خطوط غیر رسمی و شکسته که به cursive مشهور هستند.

نوشتار رسمی همانگونه که از نامش مشخص است برای استفاده در فرم ها و تبلیغات و کتاب ها و … استفاده میشودولی برای نوشتن نامههای شخصی و دوستانه و داستان و … از نوشتههای غیر رسمی و شکسته بیشتر استفاده میشود تا جذابیت آن را بالا ببرند در هر نوع نوشته ای باید توجه شود که حالت قرار گیری و فاصله حروف از خط کرسی در چه حدی است و در حقیقت مبنای هر گونه نوشتار را باید خط کرسی قرار دهیم.

امید است با استفاده از این قایل و اموزش ارائه شده و همچنین تمرین در یک مدت زمان مناسب به سادگی بتوانید دست خطی زیبا برای خود داشته باشید که هم خودتان و هم اطرافیانتان از نوشته های شما لذت ببرند و شمارا مورد تحسین قرار دهند.

از لینک زیر و با کلیک بر روی دکمه زیر میتوانید کتاب آموزش خوشنویسی انگلیسی را به صورت رایگان دانلود کنید.

 images (1)

به اشتراک گذاری مطلب
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
۱۳۹۵-۰۴-۲۳
بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است