موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

عنوان سينگل

آشنایی با ۱۰ زبان اول دنیا

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید مردم دنیا بیشتر به جه زبا هایی صحبت می کنند و اطلاعاتی در مورد زبان های آنها داشته باشید در این پست زبان های معروف دنیا را بررسی می کنیم و برای یادگیری آنها به شما پیشنهادات فوق العاده ای خواهیم داد.

۱٫ چینی مندرین

مردم کشور چین همگی به این زبان صحبت می کنند از آنجا که کشور چین پرجمعیت ترین کشور دنیا است (جمعیتی بالغ بر یک میلیارد) پس این زبان پرکاربردترین زبان در روی کره زمین است. 
اما این به این معنی نیست که یاد گرفتن این زبان ساده است. صحبت کردن به این زبان می تواند بسیار هم مشکل باشد زیرا هر کلمه به چهار روش یا آوای مختلف تلفظ می شود و برای افراد مبتدی تشخیص دادن این آوا های مختلف مشکل است. اما اگر بیش از یک میلیارد نفر توانسته اند به این زبان صحبت کنند، حتماً شما هم می توانید. اگر علاقه مندد به یادگیری این زبان هستند ما خرید آموزش زبان چینی نصرت را به شما پیشنهاد می کنیم.

۲٫ انگلیسی

در دنیا ۵۰۸میلیون نفر وجود دارد که به  زبان انگلیسی صحبت می کنند 

جالب است بدانید که با وجود اینکه جمعیت متکلمان این زبان نسبت به زبان چینی نصف است   اما زبان بین المللی است و زبان رسمی کشورهایی مانند نیوزیلند، آمریکا،استرالیا، انگلستان، زیمبابوه،جزایر کارائیب،هنگ کونگ، آفریقای جنوبی و کانادا.

 اگر می خواهید زبان بین المللی و رسمی در دنیا را بیاموزید می توانید از محصولات متنوع در سایت آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.
 ۳٫ زبان هندی
تعدادافرادی که به این زبان صحبت می کنند: ۴۹۷میلیون نفر
زبان هندی ، زبان اصلی کشور پر جمعیت هندوستان است و به لهجه های مختلف تکلم می شود. بسیاری از متخصصین عقیده دارند که جمعیت هندوستان بزودی از چین هم بیشتر خواهد شد اما از آنجایی که زبان انگلیسی هم در کشور هندوستان اهمیت زیادی دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، زبان هندی اولین زبان جهان نخواهد شد. اگر دوست دارید این زبان را بیاموزید و یا قصد سفر به این کشور را دارید از آموزش زبان رزتا استون هندی که زبان هندی را مانند زبان مادری به شما یاد می دهد استفاده کنید.
 ۴٫ اسپانیایی
 تعدادافرادی که به این زبان صحبت می کنند: ۳۹۲میلیون نفر
 علاوه بر همه ی دانش آموزانی که در دبیرستان زبان اسپانیایی را انتخاب می کنند تقریباً در همه جای آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی مردم به این زبان صحبت می کنند. علاوه بر اینها در کشور های اسپانیا، کوبا و آمریکا هم از این زبان استفاده می شود. مردم آمریکا علاقه ی زیادی به زبان فرانسوی دارند و بسیاری از لغات انگلیسی از زبان اسپانیایی وام گرفته شده اند.
آموزش زبان اسپانیایی به دو لهجه اسپانیایی و لاتین وجود دارد که شما می توانید برای یادگیری این زبان می توانید از آموزش زبان اسپانیایی نصرت استفاده کنید.
آشنایی با 10 زبان اول دنیا
 ۵. زبان روسی

تعدادافرادی که به این زبان صحبت می کنند: ۲۷۷میلیون نفر

زبان روسی هم که یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل متحد است، علاوه بر کشور مادر (یعنی روسیه) در کشور های بلاروس، قزاقستان و حتی آمریکا هم برای صحبت کردن استفاده می شود.

زبان روسی هم طرفداران زیادی دارد و به علت اینکه کشور روسیه یکی از کشور های ابر قدرت دنیاست و در اینترنت هم مقالات و مطالب زبادی به این زبان وجود دارند افرادی زیادی علاقه مند به یادگیری این زبان هستند. اگر شما هم می خواهید زبان روسی را بیانوزید می توانید از پکیج آموزش زبان روسی نصرت استفاده کنید.
۶٫ عربی

تعدادافرادی که به این زبان صحبت می کنند: ۲۴۶میلیون نفر
زبان عربی که یکی از قدیمی ترین زبان های دنیا است در خاور میانه و در کشور هایی مثل عربستان سعودی، کویت، عراق، سوریه، اردن، لبنان و مصر مورد استفاده است و از آنجایی که زبان عربی زبان قرآن نیز هست، میلیون ها مسلمان در سراسر جهان و در کشور های دیگر به این زبان صحبت می کنند. برای تقویت و یا یادگیری زبان عربی پکیج آموزش عربی نصرت که در نسخه کامپیوتری و اندروید وجود دارد. محصولی بی نظیر خواهد بود.

 

۷٫ بنگالی

تعدادافرادی که به این زبان صحبت می کنند: ۲۱۱میلیون نفر

در کشور بنگلادش با بیش از ۱۲۰ ملیون نفر جمعیت، تقریباً همه ی افراد به زبان بنگالی صحبت می کنند؛ و از آنجایی که بنگلادش با کشور هندوستان محصور شده و بخاطر رشد سریع جمعیت در این منطقه، تعداد کسانی که به این زبان صحبت می کنند بسیار بیشتر از حد تصور است.

۸٫ پرتغال 

  ۱۹۱میلیون نفر در جهان به زبان پرتغالی صحبت می کنند.

در قرن دوازدهم میلادی کشور پرتغال از اسپانیا جدا شد و کشور مستقلی را تشکیل داد و به لطف جهانگردان مشهوری چون واسکو دا گاما و پرنس هنری دریانورد وسعت پیدا کرد. از آنجایی که کشور پرتغال به سرعت در امر اکتشاف سرزمین های جدید وارد شد، زبان این کشور هم جای خود را در میان کشور های جدید یافت و در سراسر دنیا، از جمله در برزیل (جائی که در آن زبان رسمی است)، ماکائو، آنگولا، ونزوئلا و موزامبیک استقرار یافت.

اگر می خواهید زبان پرتغالی را مانند مردم پرتغال صحبت کنید می توانید از پکیج آموزش زبان پرتغالی رزتا استون استفاده کنید.

۹٫ مالایی- اندونزیایی
 ۱۵۹ میلیون نفر در دنیا وجود دارند که زبان مادریشان این زبان است.
مردم کشورهای مالزی و اندونزیبه زبانمالایی-اندونزیایی صحبت می کنند. درواقع زبان مالایی به لهجه های بسیار متفاوتی صحبت می شود اما همه ی آنها از ریشه ی یک زبان هستند و مهم تریم آنها لهجه ی اندونزیایی است. کشور اندونزی بسیار جالب است و از ۱۳,۰۰۰ جزیره ی کوچک و بزرگ تشکیل شده و ششمین کشور پر جمعیت جهان است. کشور مالزی از دو طرف با اندونزی مرز مشترک دارد و بیشتر به خاطر شهر کوالالامپور که پایتخت این کشور است مشهور است.

آموزش زبان اندونزیایی در ایران شاید کار سختی باشد چون شما نمی توانید به راحتی آموزشگاهی پیدا کنید که این زبان را آموزش دهد. اما با خرید پکیج آموزش زبان اندونزیایی رزتا استون می توانید این زبان را مانند یک فرد بومی صحبت کنید.

آشنایی با 10 زبان اول دنیا

۱۰. فرانسوی

به گزارش اختصاصی ایران ویج ، تعداد افرادی که به این زبان صحبت می کنند: ۱۲۹ میلیون نفر

 زبان فرانسوی که به عنوان عاشقانه ترین زبان دنیا هم مشهور است در بسیاری از کشورها استفاده می شود، از جمله در بلژیک، کانادا، رواندا، کامرون، هائیتی و البته فرانسه. این از شانس ما است که زبان فرانسوی اینقدر محبوب است وگرنه زبان آلمانی جای آن را می گرفت.
برای یادگیری این زبان عاشقانه می توانید از محصولات چند رسانه ای و متنوع سایت آموزش زبان فرانسه استفاده کنید.
به اشتراک گذاری مطلب
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
۱۳۹۶-۱۱-۰۴
بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است