موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

عنوان سينگل

آموزش تصویری زبان عربی

یادگیری زبان عربی برای مردم کشور ما از دو جهت می تواند اهمیت داشته باشد:

۱- اکثریت کشور مردم ایران مسمان هستند و عربی زبان دین و مذهب آنها است به دلیل اینکه فرهنگ و میراث ارزشمند اسلامی یعنی کتاب‌های حدیثی،‌ تاریخی و تفسیری است و همچنین این زبان دارای ویژگی‌های خاصی مانند: تنوع در تعبیر، وسعت در لغات شیوا و رسا بودن آن می‌باشد و از همه مهم‌تر نماز خواندن ما و همچنین خواندن دعاهایی که از ائمه اطهار به دست ما رسیده اند به این زبان می باشند کسانی که بخواهند بدون واسطه با حقیقت اسلام آشنا شوند و از زیبایی‌ها و ظرافت‌هایی که در کلام خدا و معصومان وجود دارد بهره‌مند شوند، لازم است که با این زبان آشنایی کامل داشته باشند.

۲- همسایگان جنوب و جنوب غربی ایران همگی کشورهای عربی زبان هستند که ایرانیان به دلایل مختلف از جمله زیارت (بیت الله الحرام و مدینه منوره در عربستان سعودی، عتبات عالیات در عراق و حرم حضرت زینب در روسیه و…) ، سیاحت، تجارت و … به این کشورها سفر می کنند و روابط گسترده ای با آنها دارند.

با توجه به نکات بیان شده در بالا به این نتیجه می رسیم که آموزش زبان عربی برای مردم ایران اهمیت زیادی خواهد داشت. به همین دلیل موسسه اموزش زبان نصرت بر خود واجب دبده است که پکیج آموزش زبان عربی را به همان روش نصرت با تمامی ویژگی های منحصر بفردش در قالب چندیدین محصول برای هموطنان فارسی زبان ارائه دهد.

پکیج های آموزش زبان عربی نصرت:

نسخه آموزش صوتی زبان عربی نصرت که به یادگیری زبان عربی به صورت صوتی می پردازد.

آموزش زبن عربی مصری که این نسخه نیز صوتی است.

آموزش تصویری زبان عربی نصرت که خود این نسخه در دو محصول جداگانه که یکی قابل استفاده در کامپیوتر و دیگری که نسخه آموزش نصرت عربی اندروید است برای ستفاده در دستگاه های اندروید مانند تپ لت و گوشی تهیه شده است.

مزیتی که نسخه جدید یعنی نسخه تصویری زبان عربی دارد این است که می توانید با املای کلمات آشنا شوید و همچنین از حافظه تویری خود نیز کمک بگیرید.

به اشتراک گذاری مطلب
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
۱۳۹۶-۱۱-۲۹
بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است