موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

عنوان سينگل

آموزش زبان نصرت تصویری

آموزش زبان نصرت تصویری نسخه به روز شده آموزش زبان نصرت معروف نصرت است که سابق بر این  فقط به صورت صوتی منتشر شده بود که نسخه های متفاوتی مانند نصرت ۳ و نصرت ۲ داشته است که در این نسخه های قدیمی گویند دکتر نصرت بودند ولی متاسفانه کیفیت صدای محصول پایین بود. به همین دلیل درس های این مجموعه توسط گوینده دیگری با کیفیت صدای بالاتر در یک مجموعه به نام نصرت ۱و۲و۳ منتشر شد. که همچنان با استقبال زیاد زبان آموزان رو به رو بود.

در نسخه های بعدی به دلیل اینکه هم کاربرد بتواند شکل کلمات را ببیند و از حافظه تصویری خود هم برای یادگیری زبان انگلیسی کمک بگیرد نسخه تصویری آن در دو فرمت زبان نصرت تصویری نسخه کامپیوتری و نسخه پلیر خانگی منتشر شد. که نسخه های تصویری آن بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفت. 

آموزش زبان نصرت تصویری

با توجه به این گوشی های هوشمند رواج بسیار زیادی داشته اند و امروزه مردم بیشتر تمایل دارند از موبایل خود استفاده کنند نسخه تصویری اندریود و نصرت تصویری آیفون هم وارد عرضه شد.

ویژگی مشتک بین تمام این نسخ همان شیوه معروف نصرت است که انها را از محصولات مشابه متمایز و برتر کرده است.

آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت را می توان جزء سریع ترین و معروف ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی جهت مکالمه در ایران به شمار آورد. پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت باعث تقویت صحبت کردن یا اسپیکینگ (Speaking) می شود. شیوه نصرت در واقع به این شکل است که تلاش می کند زبان را به روش عملی به شما بیاموزد زیرا همه کارشناسان زبان به اتفاق بر این باورند که سفر کردن به آن کشور بهترین راه یادگیری زبان دوم  است که این امکان برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست ام در محصولات نصرت با توجه به مکالمه های موضوعی و دسته بندی شده یک سفر را برای زبان آموز شبیه سازی می کند.

در زیر نمونه آموزش زبان نصرت درس ول را مشاهده می کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق کامنت در سایت و یا تماس از طریق تلفن ۰۹۱۳۷۲۱۸۲۸۰  اقدام کنید.

 

به اشتراک گذاری مطلب
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
۱۳۹۶-۱۱-۲۵
بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است