موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

عنوان سينگل

خرید زبان ترکی استانبولی نصرت

در کشور ما افراد زیادی وجود دارند که قصد سفر به کشور ترکیه به دلیل گردش و تفریح، اقامت، تجارت و یا حتی تحصیل را دارند که طبیعتا لازمه سفر به هر کشوری به هر دلیلی یادگیری زبان آنهاست و در واقع دانستن زبان آن کشور است که به شما کمک می کند بتوانید با مردم آن کشور ارتباط برقرار کنید و هدف خود را از سفر محقق کنید.

کارشناسان و زبان شناسان معتقدند سفر به یک کشور و در ارتباط بودن با مردمی که به آن زبان صحبت می کنند بهترین راهی است که می توان یک زبان خارجه را اموخت اما ایا امر در بیشتر مواقع ممکن نیست اما را های جایگزینی دارد.

خرید زبان ترکی استانبولی نصرت می تواند یکی از این راه ها باشد که در این متد استفاده شده  در این مجموعه است در این مجموعه که به صورت صوتی تهیه شده است  (دلیل صوتی بودن این است که دنیای زبان ، دنیای اصوات است و شنیدن و زبان با گوش دادن و سخن گفتن معنا پیدا می کند) در واقع مکالماتی که در سفر یک فرد امریکایی به ترکیه شکل گرفته است را به سمع شما می رساند.

خرید زبان ترکی استانبولی نصرت

این مکالمات که به صورت کاملا کارشناسی شده انتخاب شده اند پرکاربرد ترین مکالمه هایی هستند که یک فرد در سفر به انها نیاز پیدا می کند. مکالماتی مانند:

سلام و احوال پرسی های معمول

درخواست کردن چیزی و یا کمک از شخصی

رزرو جا در هتل و هواپیما

استفاده از وسایل نقلیه عمومی 

خرید کردن و تهیه مایحتاج روزانه 

و…

از ویژگی های این مجموعه آموزش زبان نصرت ترکی استانبولی همچنین می تون به روش بیان مکالمات و سوالاتی که در طول مکالمات از کاربر پرسیده می شود اشاره کرد در واقع در این شیوه آموزشی ابتدا یک مکالمه پخش می شود سپس کلمات و عبارات تشکیل دهنده به صورت تک تک توسط گوینده مجموعه با لهجه ای کاملا بومی پخش می شود و چندیدن بار تکرار می شود و با طرح سوالات به موقع و مناسب کاربر را نیز درگیر مکالمات می کند تا آموخته ها در حافظه بلند مدتش تثبیت شود.

 

قیمت: فقط ۲۵۰۰۰ تومان

به اشتراک گذاری مطلب
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
۱۳۹۶-۱۲-۰۶
بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است