موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

عنوان سينگل

نکات مهم در یادگیری زبان آلمانی

اولین نکته که نه تنها در یادگیری زبان آلمانی بلکه در هر زمینه دیگری بسیار اهمیت است داشتن هدفی مشخص زیرا به همان اندازه که ما هدف روشن و شفاف تری برای انجام کاری داشته باشیم برای رسیدن به آن هدف نه تنها تلاش بیشتری خواهیم کرد بلکه بهتر می توانید در مورد رسیدن به هدفمان برنامه ریزی کنیم راه بهتری پیدا خواهیم کرد. در واقع همین نکته یکی از نکات مهم در یادگیری زبان آلمانی است که شاید بسیاری از افراد به آن توجه نکنند.

از طرفی اگر شما هدف مشخصی داشته باشید می توانید هدفتان را تحلیل کنید و آن را به اهداف با میزان بزرگی کنار تقسیم کنید و برای هر قسمت از آن راه حل و زمان مشخص انتخاب کنید. مثلا اگر هدف شما این باشد که بعد از دو سال دیگر که دوره کارشناسی ارشد شما تمام شد برای تحصیل در مقطع دکتری به یک دانشگاه در کشور آلمان بروید می توانید با بررسی این هدف به این نکته برسید که با توه به فرصت دو ساله شما و همچنین درگیر بودن با کلاس های دانشگاهی بهتر است ابتدا فقط به این نکته توجه کنید که مثلا در پایان سه ماهه آینده علاوه بر یادگیری حروف الفبای آلمانی بتوانید کلمات و جملات ساده مانند سلام و احوال پرسی های معمول را بیان کنید و به همین شکل با گذشت زمان هدف خود  را تعمیم دهید تا در پایان دو سال بتوانید به تسلط نسبی دست پیدا کنید و حتی در ماه های اخر بتوانید مقالات علمی تخصصی رشته خود را که به زبان آلمانی نوشنه شده اند را مطالعه کنید.

انتخاب روش مناسب برای یادگیری

در انتخاب روش مطالعه اشکالاتی که به وجود می آید این است که بعضی برای مدتی طولانی تنها از یک روش استفاده می کنند؛ که این روند سبب می شود به برخی جنبه های آن زبان هرگز پرداخته نشود و بعضی دیگر دائما بین روش های مختلف سوئیچ می کنند این افراد معمولاً قبل از اینکه فرصت استفاده و بهره برداری از روشی را به خود بدهند تغییر مسیر می دهند به همین دلیل این افراد از مزایای هیچ  کدام از روش ها بهره نمی برند.

نکات مهم در یادگیری زبان آلمانی

آیاشرکت در کلاس های آموزشگاه های زبان آلمانی ضروری است؟

واقعیت این است که چنین الزامی وجود ندارداما نمی توان نقش یک همراه را در یادگیری بهتر نادیده گرفت اما خبری خوبی که می توان داد این است که نرم افزار های زیادی مانند آموزش زبان نصرت آلمانی وجود دارند که بسیار بهتر از یک همراه برای شما عمل خواهند کرد.

از اشتباهات خود نگران نشوید

 اگر به پیدا کردن اشتباه باشد که شما هم می توانید از استادان زبان آلمانی زمان  صحبت کردن غلط بگیرید. یکی از موانع مهم بر سر راه آموختن زبان، تمرکز بر اشتباه نکردن است. در عوض تمرکز بر این موضوع سعی کنید تجربه کنید. فراموش نکنید که فرآیند یادگیری زبان در مورد شما شبیه آموختن زبان برای بار اول در کودکان است. سعی کنید همان طور  که به اشتباهات بچه ها در حرف زدن می خندید، به اشتباهات خود نیز بخندید و به خودتان اجازه تجربه بدهید. سعی کنید همیشه نیمه پر  لیوان را ببینید تا اعتماد به نفس لازم برای استفاده از آموخته ها را داشته باشید.

از کسانی که در یادگیری زبان آلمانی شکست خورده اند هرگز مشاوره نگیرید زیرا این افراد خودشان نتوانسته اند به دلایل مختلف این کار را انجام دهند و به قول معروف فقط آیه یأس می خوانند.

سایت موسسه زبان نصرت برای آموزش زبان آلمانی به صورت اصولی و در یک دوره سه ماهه پکیج آموزش زبان نصرت تصویری اندروید را به شما پیشنهاد می کند البته این مجموعه در نسخه کامپیوتری هم وجود دارد که در صورتی که از رایانه شخصی می خواهید استفاده کنید می توانید از آن استفاده کنید.

به اشتراک گذاری مطلب
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
۱۳۹۶-۱۲-۰۸
بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است