موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

آموزش زبان انگلیسی فرصت

 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
خريد پستی

آموزش زبان انگلیسی فرصت

روش آموزشی پیمزلر مجموعه ای از فایل های صوتی ۳۰ دقیقه ای  است که برای زبان های مختلف عرضه شده و مکالمه آن زبان را آموزش می دهد. در متد پیمزلر با کمک زبان انگلیسی زبان های دیگر را آموزش می دهند. یعنی فقط با گوش دادن،زبان را فرا خواهد گرفت.

شما می توانید در اوقات تلف شده حتی در اتوبوس و تاکسی از این روش استفاده کنید این یکی از ویژگی های پیمزلر می باشد.

روش آموزش پیمزلر طی ۵۰ سال سابقه روش مناسبی برای یادگیری زبان است که توسط  paul pimseleur ابدا شده است. این روش بر پایه ۴ ایده اصلی  پیش بینی، یاد آوری تدریجی فاصله دار، کلمات کلیدی،یاد گیری طبیعی طراحی  شده است.در  این روش برای آموزش و یادگیری  هر درس مدت۳۰ دقیقه زمان نیاز می باشدو برای آموزش درس بعدی باید ۸۰درصد درس را فرا گرفته باشید و به طور صحیح گفته شود.هدف این روش بهتر شدن مکالمه است.

آموزش-زبان-انگلیسی-فرصت

خرید-پستی-مجموعه-آموزش-زبان-نصرت

 

انتظار

شما کلمات مختلف زبان انگلیسی را می‌آموزید. تلفظ و معنی آنها یاد می‌گیرید و با صدای بلند تکرار می کنید. موقعی که از شما خواسته می شود جمله ای را به زبان درس ترجمه کنید گوینده مدتی را سکوت می کند تا  شما  فرصت فکر کردن و بیان  جمله را داشته باشید که این کار باعث می شود ذهن  درگیر شود  صرفا تقلید طوطی وار  از عبارات نداشته باشد. به نظر پیمزلر ایجاد فاصله بین گوینده و شنونده بهترین فرصت شبیه سازی یک محیط آنوزشی برای  یادگیری زبان است.

تکرار  با فاصله زمانی روشی

در  روش پیمزلر آموزش و تکرار به صورت گسترده ای به کار رفته است. کلمات و عبارات در فاصله مشخصی تکرار شده و از  شما در خواست می شود انرا یادآوری کنید. این کار باعث  حفظ کلمات در ذهن می شود. به عنوان م ثال اگر کلمه انگلیسی catبه معنی گربه یاد داده شود.به این ترتیب چند لحظه،هر چند دقیقه، و چند ساعت و روزانه مورد پرس قرار می گیرد تا زمانی که در حافظه بلند مدت  شما ثبت گردد.پیمزلر در سال۱۹۷۶ جدول زمانی برای مرور  دارای فاصله های ۴ ثانیه،۲۴ثانیه،۳ دقیقه،۹ دقیقه،۲ ساعت،۶ساعت، ۲ روز،۶روز،۲۵روز۴ماه و۲سال می باشد.

هسته واژگان

با روش پیمزلر کلمات متداول و اصلی را یاد می گیرید  شما با هسته کلمات آشنا می شوید و به ان گسترش می دهید.در متن بسامد کلمات واژگان دیده می شوند که زبان های مختلف یک هسته نسبتا کوچک از کلمات متداول است. به عنوان تشبیه زبان انگلیسی دارای۲۰۰۰ کلمه کلیدی و اصلی می باشد. در روش پیمزلر هرگز آشکار و صریح گرامر درس نمی دهد نمونه ها و اگوی زبان ار با قالب جمله و عبارت ها نشان می دهد تا ذهن شنونده با ساختار زبان اشنا شود و بتواند مثل فرد محلی تکلم کند.پیمزلر به این اعتقاد داشت که  انسان به همین طریق زبان مادریش را فرا می گیری.

یاد گیری طبیعی

شنیدن بسیار اهمیت دارد این روش به طور کامل شنیداری است. به اعتقاد پیمزلر فرا گرفتن از راه شنیدن و مرور فراگیری طبیعی است و به طور کامل با خواندن و نوشتن متفاوت است. مثل کودکی که از راه شنیدن و تکرار زبان را یاد می گیرد. این طریق علاوه بر آموزش گرامر به صورت طبیعی سطح بیان و تلفظ شما را نیز به درستی بالا می برد. گویندگان  درس ها در اموزش به این طریق از بومیان آن منطقه زبانی انتخاب می شوند که نتیجه آن یاد گیری زبان با لهجه است.

انگلیسی در خواب نرم افزاری که زبان را در خواب به افراد اموزش میدهد. وقتی که  این مجموعه را در خواب گوش میدهید کلمات و جمله های  انگلیسی در ضمیر  ناخودآگاه  نقش می بندد و زمانی که بیدار شدید معانی زیادی از کلمات را یاد گرفته اید.

انگلیسی در خواب:

آموزش زبان انگلیسی در خواب مجموعه ای منحصر به فرد بوده که در زمان خواب و استراحت به شما لغات و کلمات جدید را یاد می دهد زمانی که به این مجموعه گوش می دهید در ضمیر ناخود آگاه خود این کلمات نقش بسته و بعد از بیدار شدن معنی بسیاری از انها را می دانید.

صداهای موجود در این مجموعه با دو تکنیک زنده نمای صحنه های صوتی در داخل جمجمه Binaural Sounds  و تکنیک همسازی و همگامی مغز Brain Synchronizing از طریق هدفون برای مغز در خواب قابل شنیدن می باشند و باعث می شود مغز شما در بهترین شرایط یعنی در حالت استراحت به فراگیری لغات جدید دست یابد.

۲۰۰,۰۰۰ ریال – خرید
به اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
۱۳۹۴-۱۱-۱۶
كد : 2531
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی آموزش زبان

بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است