موضوعات آموزش زبان سایت نصرت

برچسب ها

آموزش آسان زبان آموزش آسان زبان انگلیسی آموزش اندروید زبان عربی آموزش تصویری زبان فرانسه اندروید آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی نصرت آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان عربی آموزش زبان عربی تصویری اندروید آموزش زبان فرانسه آموزش زبان نصرت آموزش زبان نصرت تصویری آموزش صوتی مکالمات انگلیسی آموزش فرانسه آموزش مکالمات انگلیسی آموزش مکالمات روزمره آلمانی آموزش مکالمات روزمره انگلیسی آموزش مکالمات روزمره ایتالیایی آموزش مکالمات روزمره فرانسوی آموزش مکالمات فرانسه آموزش گرامر انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی اندروید اصطلاحات انگلیسی انگلیسی آسان انگلیسی در سفر ایتالیایی در سفر تقویت حافظه خوراکیها در زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان نصرت دانلود زبان انگلیسی دانلود زبان نصرت دانلود زبان نصرت تصویری (6DVD) دانلود زبان نصرت فرانسه دانلود نصرت فرانسوی زبان ایتالیایی زبان عربی زبان فرانسه زبان نصرت موسسه زبان نصرت مکالمات ایتالیایی مکالمات فرانسه نصرت فرانسوی گرامر انگلیسی یادگیری سریع زبان فرانسه

آموزش زبان عربی تصویری اندروید

 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
خريد پستی

آموزش زبان عربی تصویری اندروید

آموزش زبان عربی تصویری اندروید از جدیدترین محصولات زبان عربی موجود در ایران است.

آموزش تصویری زبان عربی نسخه اندروید  از قدرتمند ترین محصولات موسسه زبان نصرت است که دارای ویژگی های منحصر بفردی است که در ادامه توضیح داده شده است.

آموزش زبان عربی نصرت تصویری جامع، جامع ترین پکیج آموزش زبان عربی به فارسی در ایران است. که به روش نصرت زبان عربی را گام به گام و کاملا اصولی آموزش داده و شامل متن مکالمات ، جملات و اصطلاحات  نیز می باشد به شکلی که همزمان با آموزش و پخش مکالمات متن آنها نیز نمای داده می شود.

زبان عربی نصرت تصویری شامل :
آموزش تصویری زبان عربی نصرت
تقویت حافظه در حین آموزش
نمایش متون و مکالمات صوتی همزمان
بیش از ۴۰ ساعت مکالمه ویدئویی
آموزش مکالمه و یادگیری زبان در ۹۰ روز
در هر زبانی پر کاربردترین مکالمات و اصطلاحات معمولا هدف ابتدایی و حتی غایی برای زبان آموزان می باشند به شکلی که بتوانند به صورت جامع و کامل به صحبت کردن بپردازند، یقینا برای صحبت کردن و ارتباط بر قرار کردن دانستن و اطلاع داشتن از جملات پر کاربرد و ضروری بسیار مهم و می باشد مجموعه نصرت با تمرکز بر یادگیری صحبت های روزانه طراحی و ساخته شده است در نسخه های صوتی زبان آموز با شنیدن و تکرار و تمرین به یادگیری زبان میپردازد ولی هیچ گونه آشنایی با شکل کلمات ندارد و هیچ گونه متنی را قادر به خواندن نخواهد بود و صرفا به صحبت کردن و ارتباط بر قرار کردن میپردازد

 مزیت فوق العاده دیگر این مجموعه این است که شما از ابتدا با تلفظ صحیح مکالمات آشنا می شوید و هیچ گونه لهجه و تلفظ اضافه و غلطی را یاد نمی گیرد در حقیقت سیستم آموزش همانند یادگیری زبان برای کودکان طراحی شده به نحوی که به راحتی و با استفاده از محیط می توانند به زبان مادری صحبت کنند، در آموزش مکالمات عربی نصرت نیز همین روش پایه گذاری شده و زبان آموز بعد از اتمام دوره آموزشی می تواند به زبان عربی به صورت  مسلط و همانند یک شخص عرب زبان صحبت کند.

قیمت:۴۰۰۰۰ تومان

۴۵۰,۰۰۰ ریال – خرید
به اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
۱۳۹۶-۰۹-۱۳
كد : 3111
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی آموزش زبان

بسته های آموزش زبان نصرت کاملترین پکیج های آموزش زبان و آموزش مکالمه برای فارسی زبانان در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است. آموزش زبان نصرت پرفروشترین و بهترین متد آموزش زبان است که در سال های اخیر طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است. سایت دانلود آموزش زبان نصرت با هدف دسترسی سریع و آنی برای علاقمندان به فراگیری آموزش زبان لا تاکید بر یادگیری مکالمه طراحی و راه اندازی گردیده است. امید که مورد توجه شما عزیزان واقع شود.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© کلیه حقوق برای سایت دانلود زبان نصرت محفوظ است